Paprastas būdas susigrąžinti mokesčius!

Registruokitės jau dabar, užtruksite tik kelias minutes

Mūsų blogasSvarbi informacija self-employed darbuotojams Jungtinėje Karalystėje

Lietuviams, kurie Anglijoje dirba savarankiškai (self-employed) artėja svarbi diena – spalio 31-oji. Kaip ir kiekvienas metais, iki tada reikia pateikti popierinę mokesčių deklaraciją Jungtinės Karalystės mokesčių inspekcijai.

Paskubėkite susigrąžinti kompensaciją už sveikatos draudimą (Zorgtoeslag) iš Nyderlandų

RT Tax primena, kad asmenys, kurie dirbo Nyderlanduose ir ten pirko privalomojo sveikatos draudimo polisą, dalį savo sumokėtos sumos gali atgauti. Šiai procedūrai reikalingus dokumentus galite priduoti iki rugpjūčio mėn. 01 d.

Keičiasi E104 formos užsakymo tvarka Norvegijoje

Forma E104 yra pažymėjimas, kuriame nurodoma, kokiais laikotarpiais asmuo gyveno ir dirbo Norvegijoje. Iki šiol ją buvo galima savarankiškai užsisakyti telefonu, tačiau nuo dabar tvarka keičiasi.

Danija. Kaip susigrąžinti mokesčius ir nepanaudotus atostoginius iš šios šalies?

Nauji mokestiniai metai Danijoje prasideda sausio 1 d. Specialistai rekomenduoja ilgai nedelsti ir esant galimybei, mokesčių grąžinimu susirūpinti iškart po naujų mokestinių metų pradžios. Kokie dokumentai tam yra reikalingi? Kaip padidinti grąžinamų mokesčių sumą?

Norvegijoje vaikus auginantiems tėvams skiriamos išmokos gali siekti daugiau nei 600 € per mėnesį

Norvegija yra svetinga emigrantams šalis, siekianti užtikrinti kokybišką gyvenimą tiek savo piliečiams, tiek atvykėliams. Išmokos vaikams yra vienas iš būdų, kuris labai prisideda prie šeimos finansinės gerovės.

Total: 27