Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle.

Reikalingi dokumentai

Norėdami pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, pateikite šiuos dokumentus:

Pasas arba asmens tapatybės kortelės kopija;

Identifikationsnummer (IdNr. arba Steuer-ID)

11 skaitmenų asmens identifikavimo numeris (Identifikationsnummer) suteikiamas Vokietijoje dirbančiam asmeniui užsiregistravus atvykusiųjų registre. Kodą galima rasti mokesčių inspekcijos siųstame laiške, Lohnsteuerbescheinigung formoje, darbdavio siųstame algalapyje ar kitame su darbu susijusiame dokumente;

 Lohnsteuerbescheinigung* formos arba paskutiniai algalapiai iš visų darboviečių;

Pažymą apie Lietuvoje gautas pajamas iš Mokesčių inspekcijos (ES/EEE)** (atsisiųskite pąžymos formą čia);

Nuomos sutartis (Mietvertrag) (jeigu turite);

Sąskaitos už nuomą, jeigu jos nebuvo kompensuojamos darbdavio(-ių) (jeigu turite).


PASTABA: Jeigu Jūs neturite pažymos „Lohnsteuerbescheinigung“ – jokių problemų! Jūs vis tiek galite kreiptis dėl mokesčių grąžinimo! Mes gausime Jūsų trūkstamus dokumentus!


*Kas yra „Lohnsteuerbescheinigung“ pažyma?

Tai oficialus valstybinis dokumentas, kurį pasibaigus mokestiniams metams Jums išduoda darbdavys. Jame pateikiami duomenys apie atlyginimą ir išskaitytus mokesčius.

 

**Kas yra ES/EEE pažyma?

Tai yra dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie Lietuvoje gautas pajamas. Jeigu esate susituokęs (-usi), užpildykite formą kartu su sutuoktine (-iu). Jeigu galite, pridėkite savo ir sutuoktinės (-io) pajamų deklaracijos išrašą.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-04-08 16:08:32
Alex

Laba diena,situacija tokie kad mano uošvis dirbo Vokietijoje nuo 2014 iki 2018 metu oficialiai,ir nei karto nebuvo pateikęs prašymo dėl mokesčių gražinimo,klausimas butų ar įmanoma sutvarkyti visus tam tikrus dokumentus ir susigrąžinti mokesčius nuo 2014 metu. Ačiū


Rūta

Sveiki, mokesčius iš Vokietijos galite susigrąžinti už 4 praėjusius metus. Senaties terminas šiuo metu yra nuo 2016, todėl galite kreiptis dėl 2016, 2017 ir 2018 metų :) Dėja dėl 2014 ir 2015 metų kreiptis jau nebegalima.

1