Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Vokietijos?
Jeigu per metus Jūsų pajamos neviršijo neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD), tai Jums bus sugrąžinti visi pajamų mokesčiai. Jeigu metinės pajamos didesnės – susigrąžinti galima tik permokėtus pajamų mokesčius.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos vidutiniškai užtrunka 3-6 mėnesius. Tai priklauso nuo Vokietijos mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Vokietijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką. Išmokų vaikams tvarkymas užtrunka nuo 6 iki 12 mėnesių. Kartais šis procesas gali tęstis trumpiau arba ilgiau.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime dokumentus, susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Vokietijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16 proc. nuo grąžinamos sumos arba minimalus 79 EUR mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Lohnsteuerbescheinigung formas, taikomas papildomas 20 EUR (PVM įskaičiuotas) mokestis. Vaikų išmokų paslaugos kaina: 150 EUR (PVM įskaičiuotas), jei buvo atlikta Kindergeld vaikų pašalpų suteikimo paslauga Vokietijoje; jei paslauga suteikiama dviems ar daugiau vaikų, taikomas 96 EUR (PVM įskaičiuotas) mokestis už kiekvieną papildomą vaiką; 50 EUR (PVM įskaičiuotas), jei buvo atlikta pašalpos atnaujinimo paslauga.
Už kuriuos metus aš galiu susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?
Mokesčius iš Vokietijos galite susigrąžinti už 4 praėjusius metus.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti