Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Švedijos?
Susigrąžinti galima tik permokėtus pajamų mokesčius, tačiau ne visa sumokėtą sumą.
Už kuriuos metus galiu susigrąžinti permokėtus mokesčius?
Mokesčius iš Švedijos galite susigrąžinti už 4 praėjusius metus.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Švedijos vidutiniškai užtrunka 3-6 mėnesius, tačiau tai tik orientacinis laikotarpis, kadangi trukmė priklauso nuo mokesčių inspekcijos darbo procesų ir Jūsų pateiktų dokumentų. Kai mes gauname visus reikiamus dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Švedijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Pasibaigus mokestiniams metams, kitą pavasarį Švedijos mokesčių inspekcija išsiunčia žmonėms Inkomstdeklaration 1. Jei šio dokumento negavote – informuokite, mes patys kontaktuosime Švedijos mokesčių inspekciją ir užsakinėsime pajamų/ mokėtų mokesčių išrašus.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Švedijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16% nuo grąžinamos sumos arba minimalus 890 Švedijos kronų mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Inkomstadeklaration 1 formas, taikomas papildomas 200 Švedijos kronų mokestis už kiekvieną formą.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti