Mokesčių grąžinimas iš Nyderlandų

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle.

Reikalingi dokumentai

Norint pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:

Paso arba asmens tapatybės kortelės kopiją;

Jaaropgave formas* arba paskutinius algalapius** iš kiekvieno darbo;

BSN/SoFi nummer - socialinio draudimo numeris (jei neturite dokumento, bet žinote numerį, tiesiog įrašykite jį į registracijos formą).


SVARBU: Reikalinga VMI pažyma apie pajamas.

Atsisiųskite pažymos formą čia:

Pažymas reikia atsispausdinti ir nunešti į VMI (2 egzempliorius). VMI darbuotojas turi formą užpildyti, pasirašyti ir užantspauduoti. Pirmo lapo apačioje yra vieta ir Jūsų parašui. Formoje turi būti tik Jūsų pajamos, gautos Lietuvoje. Atsiųskite mums vieną originalo egzempliorių.

Išimtis: pažyma nebūtina, jeigu Jūsų metinės pajamos Lietuvoje sudarė daugiau nei 10% visų Jūsų metinių pajamų (bendrai iš Nyderlandų ir Lietuvos).

PASTABA: Jeigu neturite Jaaropgave formų - ne problema! Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mūsų patyrę mokesčių grąžinimo specialistai gaus trūkstamus dokumentus.


*Jaaropgave yra darbdavio išduodamas dokumentas. Jame yra pateikiama visa informacija apie Jūsų darbo užmokesčius ir sumokėtus mokesčius. Jaaropgave turi būti išduota pasibaigus mokestiniams metams, bet ne vėliau nei sausio 31 d.

**Paskutinis algalapis – tai dokumentas apie Jūsų gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį Jums išduoda darbdavys kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Paskutiniame algalapyje pateikiama visa informacija apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius nuo įdarbinimo pradžios arba nuo mokestinių metų pradžios.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-08-10 15:27:36
Evaldas

Noriu susigrąžinti mokesčius iš Niderlandu! Dirbau 3,5 mėn. 2019m


Rūta

Sveiki, jums tereikia registruotis puslapyje https://www.mokesciugrazinimas.lt/ (spauskite REGISTRUOTIS) ir visas detalias instrukcijas apie reikiamus dokumentus ir jų pateikimą gausite el. paštu. Taip pat mūsų konsultantas susisieks su jumis atlikus registraciją.

  2020-03-31 21:24:53
Liepa

Sveiki Ar butu galima susigrazinti mokescius uz 2019m ,uz 1 mėnesį? Turiu bsn ir algalapius. Olandijoj dirbau 3menesius


Rūta

Sveiki, taip už vieną mėnesį susigrąžinti įmanoma, tačiau suma gali būti nedidelė :) Jei dirbote tris mėnesius siūlytume susigrąžinti mokesčius už juos visus :)

1