Mokesčių grąžinimas iš Nyderlandų

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Nyderlandų?
Grįžtama suma priklauso nuo pajamų, sumokėtų mokesčių, išdirbto laikotarpio ir pajamų gimtojoje šalyje. Jums gali sugrįžti visi sumokėti mokesčiai, jeigu atitinkate tam keliamas sąlygas.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Nyderlandų vidutiniškai užtrunka 3-7 mėnesius. Tai priklauso nuo Nyderlandų mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Nyderlandų mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite Jaaropgave formos iš darbdavių, Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime Jūsų dokumentus susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Nyderlandų mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16% nuo išmokėtos mokesčių permokos sumos, bet ne mažiau, kaip 89 EUR. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Jaaropgave formas, taikomas papildomas 20 EUR mokestis.
Už kuriuos metus aš galiu susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?
Mokesčius iš Nyderlandų galite susigrąžinti už 5 praėjusius metus.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti