Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Susigrąžinkite mokesčius!

Reikalingi dokumentai

Norint pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:  

Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;

Arsoppgave formą iš visų darbdavių. Jei šios formos neturite, gali būti naudojamos paskutinių užmokesčio čekių šaknelės;

Forma Skattemelding (Tax return) (jeigu ją gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos);

Mokesčių paskaičiavimas Skatteoppgjor (Tax assessment notice) (jeigu turite);

Skattekort kopija (Tax deduction card) (jeigu turite)


*Selvangivelse – tai dokumentas, išduotas Norvegijos mokesčių inspekcijos. Joje surašyta visa informacija apie darbuotojo pajamas ir sumokėtus mokesčius. Ši forma išsiunčiama visiems dirbantiems Norvegijoje kovo mėnesio pabaigoje.

**Skatteoppgjør – tai mokesčių paskaičiavimas, kurį Norvegijos mokesčių inspekcija išsiunčia pasibaigus metams.

***Kiekvienas dirbantis asmuo Norvegijoje privalo turėti Skattekort kortelę. Joje rašomas žmogaus Fodselsnummer arba kitaip vadinamas D-number. Vadovaudamasis šiuo dokumentu darbdavys žino, kiek mokesčių iš darbuotojo atlyginimo išskaičiuoti. Skattekort kortelė darbuotojams išduodama kiekvienais metais gruodžio mėnesį.

Nuo 2019 metų pradžios Norvegija įsivedė fiksuotą 25% dydžio supaprastintą apmokestinimo sistemą laikiniems užsienio darbuotojams, kurie Norvegijoje dirba ir gyvena laikinai. 
Kad mes galėtume jums pritaikyti lengvatas ir grąžinti dalį mokesčių jums turi būti taikoma tradicinė apmokęstinimo sistema Norvegijoje.
Pereiti į šią sistemą už 2019 metus galite iki balandžo 30 d. todėl skatiname jus nedelsti ir kreiptis pas mus, kad pradėtume procesą.
 

PASTABA: Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų - ne problema! Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mūsų patyrę mokesčių grąžinimo specialistai gaus Jūsų trūkstamus dokumentus.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-05-29 15:58:59
Paulius

Noriu susigrąžinti permoketus mokesčius iš Norvegijos į lietuvišką sąskaitą


Rūta

Sveiki, pinigus pervedame į bet kokią, jūsų nurodytą, sąskaitą. Tai gali būti tiek užsienio, tiek Lietuvos sąskaita, taip pat ji gali būti ir kito asmens.