Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Susigrąžinkite mokesčius!

Reikalingi dokumentai

Norint pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:  

  1. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  2. Årsoppgave forma (nuo 2015 mokestinių metų darbdaviai šią formą išduoda vietoje RF-1015B formos);
  3. Selvangivelse* forma (Tax Return), jeigu ją gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos;
  4. Mokesčių paskaičiavimas (Skatteoppgjør**) (jeigu turite);
  5. Skattekort*** kopija (jeigu turite).


*Selvangivelse - tai dokumentas, išduotas Norvegijos mokesčių inspekcijos. Joje surašyta visa informacija apie darbuotojo pajamas ir sumokėtus mokesčius. Ši forma išsiunčiama visiems dirbantiems Norvegijoje kovo mėnesio pabaigoje.

**Skatteoppgjør – tai mokesčių paskaičiavimas, kurį Norvegijos mokesčių inspekcija išsiunčia pasibaigus metams.

***Kiekvienas dirbantis asmuo Norvegijoje privalo turėti Skattekort kortelę. Joje rašomas žmogaus Fodselsnummer arba kitaip vadinamas D-number. Vadovaudamasis šiuo dokumentu darbdavys žino, kiek mokesčių iš darbuotojo atlyginimo išskaičiuoti. Skattekort kortelė darbuotojams išduodama kiekvienais metais gruodžio mėnesį.


SVARBU: Jeigu esate vedęs ir jūsų sutuoktinis uždirbo mažiau nei 42000 NOK verčiant iš litų ar kitos valiutos, jūsų grąžinama suma gali būti didesnė jeigu pateiksite sekančius dokumentus: 1. Pažymą apie sutuoktinio pajamas iš mokesčių inspekcijos ar Sodros (su vertimu į anglų kalbą), 2. Santuokos liudijimo kopiją (su vertimu į anglų kalbą).
 

PASTABA: Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų - ne problema! Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mūsų patyrę mokesčių grąžinimo specialistai gaus Jūsų trūkstamus dokumentus.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti