Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Susigrąžinkite mokesčius!

Grąžinimo procesas

Nuo 2019 metų pradžios Norvegija įsivedė fiksuotą 25% dydžio supaprastintą apmokestinimo sistemą laikiniems užsienio darbuotojams, kurie Norvegijoje dirba ir gyvena laikinai.
Kad mes galėtume jums pritaikyti lengvatas ir grąžinti dalį mokesčių, jums turi būti taikoma tradicinė apmokęstinimo sistema Norvegijoje. Pereiti į šią sistemą už 2020 metus galite iki 2021 m. gegužės 31 d., todėl skatiname jus nedelsti ir kreiptis pas mus, kad pradėtume procesą.
 

Užpildykite registracijos formą ir gaukite visą reikalingą informaciją į savo el. pašto dėžutę.

Surinkite visus reikiamus dokumentus ir atsiųskite arba atneškite juos mums. Pasirinkite vieną iš dokumentų pateikimo būdų:


1 būdas. Dokumentus galite atsiųsti tiesiogiai mums:

- registruotu paštu: RT Tax, Ožeškienės g. 15, Kaunas 44254, Lietuva

- arba išsikvietę siuntų tarnybą. Kurjerio iškvietimo tel. 8 700 55 700. Užsakydami kurjerį nurodykite ID: 4580114 ir pavadinimą UAB Rinkos tinklas. Kurjerio paslaugas apmokėsime mes.


2 būdas. Dokumentus galite atnešti į artimiausią mūsų atstovybę.

- Kai tik gausime Jūsų dokumentus, pradėsime mokesčių grąžinimo procesą ir informuosime Jus apie jo eigą el. paštu.

- Kai tik mokesčių inspekcija sugrąžins mokesčius, atskaičiuosime paslaugos mokestį ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti