Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Susigrąžinkite mokesčius!

Dokumentų aprašymai

Kas yra P-45 forma?

P-45 forma yra dokumentas, kuriame pateikta informacija apie asmens pajamas ir sumokėtus mokesčius. Kiekvienas darbdavys turi išduoti P-45 formą išeinančiam iš darbo asmeniui.

Kas yra P-60 forma?

P-60 forma yra dokumentas, kuriame pateikta informacija apie asmens pajamas ir sumokėtus mokesčius. Kiekvienas darbdavys turi Jums išduoti P-60 formą pasibaigus finansiniams metams iki balandžio 5 dienos.

Kas yra paskutinis algalapis?

Tai dokumentas apie Jūsų gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį Jums išduoda darbdavys kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Paskutiniame algalapyje pateikiama visa informacija apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius nuo įdarbinimo pradžios arba nuo mokestinių metų pradžios.

Kas yra CIS forma (vaučeris)?

CIS forma (vaučeris) arba pajamų mėnesinis išrašas („Subcontractor Monthly Statement“) yra dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie asmens pajamas ir sumokėtus mokesčius. Įmonė, kurioje darbuotojas dirba savarankiškai pagal verslo liudijimą, išduoda šį dokumentą kiekvieną mėnesį.

Kas yra NIN numeris?


National Insurance Number (NIN) tai Jungtinės Karalystės Darbo ir Pensijų departamento Jums paskirtas unikalus numeris. Jis yra atspausdintas specialiame dokumente arba ant mėlynos ir raudonos kortelės. NIN sudarytas iš 9 simbolių (XX000000X), X yra raidė, o 0 yra skaitmuo.

Kas yra UTR numeris?

UTR yra unikalus numeris išduotas Jungtinės Karalystės mokesčių inspekcijos. Asmuo turėdamas šį numerį gali teikti paslaugas arba dirbti savarankiškai pagal verslo liudijimą. UTR numeris sudarytas iš 10 skaitmenų. Jeigu asmuo turi CIS (Construction Industry Scheme) kortelę, UTR numeris atspausdinamas ant jo arba Jūs galite jį rasti iš Mokesčių inspekcijos gautame laiške.

Kas yra PAYE?

PAYE (Pay as You Earn) yra Jungtinės Karalystės pajamų mokesčių sistema. Visi darbuotojai samdomi darbdavių moka mokesčius pagal šią sistemą.

Kas yra „Self-Employed“?

„Self-Employed“ yra verslo forma Jungtinėje Karalystėje, įgalinanti asmenį dirbti savarankiškai pagal verslo liudijimą arba teikti tam tikras paslaugas arba dirbti individualiai, pvz., apsaugos ar statybų srityje.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti