Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Didžiosios Britanijos?
Jeigu per metus Jūsų pajamos neviršijo neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD), tai Jums bus sugrąžinti visi pajamų mokesčiai. Jeigu metinės pajamos didesnės – susigrąžinti galima tik permokėtus pajamų mokesčius.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos vidutiniškai užtrunka 4-6 mėnesius. Tai priklauso nuo Didžiosios Britanijos mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Didžiosios Britanijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime Jūsų dokumentus susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu. Jeigu Jūs neturite P-45 ar P-60 formų, kai kuriais atvejais mes galime naudoti paskutinį algalapį, bet jeigu Didžiosios Britanijos mokesčių inspekcijoje šis algalapis yra atmetamas, reikia susisiekti su Jūsų darbdaviu ir paprašyti P-45 ar P-60 formų kopijų. Jeigu dirbote savarankiškai pagal individualų verslo liudijimą ir neturite mėnesinių pajamų išrašų (Subcontractor Monthly Statement) – pateikite angliškos banko sąskaitos, į kurią gavote atlyginimą, išrašus arba informaciją apie savo darbdavį ir mes sutvarkysime Jūsų trūkstamus dokumentus.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Didžiosios Britanijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: jei grąžintina suma 0-200 GBP – paslaugos mokestis 49 GBP; jei grąžintina suma 201-800 GBP, paslaugos mokestis 79 GBP; jei grąžintina suma 801 ir daugiau GBP, paslaugos mokestis 10% nuo grąžintinos sumos. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas P-45 ar P-60 formas, taikomas 20 GBP mokestis už kiekvieną formą.
Kada galiu kreiptis dėl mokesčių grąžinimo?
Jūs galite kreiptis dėl mokesčių grąžinimo iš karto, kai grįžtate į savo gimtąją šalį, net jeigu mokestiniai metai dar nėra pasibaigę. Jeigu Jūs planuojate sugrįžti į Didžiąją Britaniją tais pačiais mokestiniais metais, tokiu atveju geriau palaukti finansinių metų pabaigos (finansiniai metai Didžiojoje Britanijoje trunka nuo balandžio 6 dienos iki kitų metų balandžio 5 dienos).

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti