Mokesčių grąžinimas iš Danijos

Susigrąžinkite mokesčius!

Reikalingi dokumentai

Norėdami pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, pateikite šiuos dokumentus:

Paso arba asmens tapatybės kortelės kopijas;

Årsopgørelse forma jeigu ją turite (paskaičiavimas, kurį gaunate pasibaigus mokestiniams metams iš Danijos mokesčių inspekcijos);

Oplysningsseddel forma, tai dokumentas iš visų darbdavių, apie visas jūsų pajamas bei mokėtus mokesčius. Jei šio dokumento neturite, vietoj jo gali būti naudojami paskutiniai algalapiai (Lønseddel);

Darbo sutartis Danijoje, jei ją turite.
 

Jeigu norite pradėti ir savo atostoginių pinigų grąžinimą, jums reikės pateikti mums laišką iš FerieKonto, arba paskutinį algalapį, kuriame yra pagrindinė informacija apie jūsų atostogų pinigus.

PASTABA: Jeigu neturite visų reikalingų dokumentų - ne problema! Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mūsų patyrę mokesčių grąžinimo specialistai gaus Jūsų trūkstamus dokumentus.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-04-12 20:38:06
Rolandas

Sveiki, Kiek kainuotu mokesciu grazinimu tvarkymas uz 2018-2019m ?


Rūta

Sveiki, RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Danijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 14 proc. nuo grąžinamos sumos arba minimalus 590 DKK mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Oplysningsseddel formas, taikomas papildomas 150 DKK mokestis.