Mokesčių grąžinimas iš Austrijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Austrijos?
Jeigu per metus Jūsų pajamos Austrijoje neviršijo neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD), tai Jums bus sugrąžinti visi pajamų mokesčiai. Jeigu metinės pajamos buvo didesnės – susigrąžinti galima tik permokėtus pajamų mokesčius.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Austrijos vidutiniškai užtrunka 3 – 6 mėnesius. Tai priklauso nuo Austrijos mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Austrijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Dažnai suformuotas paskaičiavimas nėra galutinis ir jį galima koreguoti dėl nepateiktos arba mokesčių inspekcijai neteisingos turimos informacijos. Galime jus nemokamai pakonsultuoti dėl esamos situacijos. Jums reikėtų pateikti paskutinę Arsopgorelse formą ir peržiūrėję informuosime apie tolimesnę eigą.
Ar galime mokesčius susitvarkyti neturint NemID prisijungimų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime Jūsų dokumentus susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Austrijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16 proc. nuo grąžinamos sumos arba minimalus 79 EUR mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Jahreslohnzettel formas, taikomas papildomas 20 EUR mokestis.
Už kuriuos metus galiu susigrąžinti permokėtus mokesčius?
Mokesčius iš Austrijos galite susigrąžinti už 5 praėjusius metus.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti