Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu susigrąžinti visus mokesčius iš Airijos?
Jeigu per metus Jūsų pajamos neviršijo neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD), tai Jums bus sugrąžinti visi pajamų mokesčiai. Jeigu metinės pajamos didesnės – susigrąžinti galima tik permokėtus pajamų mokesčius.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Airijos vidutiniškai užtrunka 2-3 mėnesius. Vis dėlto, kartais procesas gali užtrukti ilgiau arba trumpiau. Jeigu procesas užsitęsia tai reiškia, kad Airijos mokesčių inspekcija vis dar peržiūri jūsų bylą ir reikia papildomo laiko išduoti mokesčių permoką. Trukmė priklauso nuo Airijos mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Airijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime dokumentus, susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Airijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16 % nuo grąžinamos sumos arba 79 EUR minimalus mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas P-45 ar P-60 formas, taikomas papildomas 20 EUR mokestis.
Už kuriuos metus aš galiu susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?
Mokesčius iš Airijos galite susigrąžinti už 4 praėjusius metus.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti